Armbånd “Amour” – Purple sun

300,00 kr.

På lager

Du optjener 600 Point

1 - 3 dages leveringstid

VisaMastercardMobilePayTrustpilot Remix by Sofie

Amour armbånd fra LULU Copenhagen er et fint og farverigt armbånd med små perler og håndmalede emaljekugler fra brandets populære Color Ball-univers. De små farvede detaljer giver armbåndet et legende og personligt udtryk, der passer perfekt til dig, der elsker smykker med lidt ekstra farve.

Armbåndet kombinerer de fine perler med gyldne detaljer og er både enkelt og dekorativt. Det er smukt alene, men også oplagt at kombinere med andre armbånd fra LULU Copenhagen, hvis du gerne vil mixe forskellige farver og former.

Den justerbare kæde gør det nemt at tilpasse armbåndet til håndleddet. En sød gaveidé til en veninde, søster eller én, der elsker små, farverige smykker, som kan bruges både til hverdag og fest.

Mål: Længde 16 cm + 4 cm justerbar kæde
Materiale: Messing forgyldt med 18 karat guld / håndmalet emalje
Genanvendte materialer: 50 %
Overflade: Poleret finish med beskyttende e-coating
Nikkelfri

Bemærk: Emaljefarverne blandes i hånden, og der kan derfor forekomme små variationer i farverne.

Varenummer (SKU): LLC-arm1987-purplesun Kategorier: , , , , , Tags: ,
Beskrivelse
Amour armbånd fra LULU Copenhagen er et fint og farverigt armbånd med små perler og håndmalede emaljekugler fra brandets populære Color Ball-univers. De små farvede detaljer giver armbåndet et legende og personligt udtryk, der passer perfekt til dig, der elsker smykker med lidt ekstra farve. Armbåndet kombinerer de fine perler med gyldne detaljer og er både enkelt og dekorativt. Det er smukt alene, men også oplagt at kombinere med andre armbånd fra LULU Copenhagen, hvis du gerne vil mixe forskellige farver og former. Den justerbare kæde gør det nemt at tilpasse armbåndet til håndleddet. En sød gaveidé til en veninde, søster eller én, der elsker små, farverige smykker, som kan bruges både til hverdag og fest. Mål: Længde 16 cm + 4 cm justerbar kæde Materiale: Messing forgyldt med 18 karat guld / håndmalet emalje Genanvendte materialer: 50 % Overflade: Poleret finish med beskyttende e-coating Nikkelfri Bemærk: Emaljefarverne blandes i hånden, og der kan derfor forekomme små variationer i farverne.
Specifikationer

Mærke: LULU Copenhagen

Farve: Guld, Lilla

Detaljer

SKU: LLC-arm1987-purplesun

Kategorier: , , , , ,