Hårklemme – Cosmos (Cavaler)

kr. 120,00

Handmade

Kun 4 tilbage på lager

Visa Mastercard MobilePay Trustpilot Remix by Sofie

Hårklemme – Cou Cou Suzette – Cosmos

En ny blomst er sprunget ud i Cou Cou Suzette-universet 🌸
Denne store cosmos-hårklemme i perlemorslyserød med fine gulddetaljer og en blød gul midte ligner noget, en lille bi ville elske at lande på.
Den er både praktisk og smuk – og passer til alle hårtyper, uanset om du bruger den til en knold, løs opsætning eller bare som pynt.

Designet i celluloseacetat, som er et mere bæredygtigt alternativ til plastik. Hver klemme er unik, og farvespillet i blomsten ændrer sig alt efter lyset og materialet.

Matcher med øreringe og strømper i samme blomstertema – perfekt til dig, der elsker romantiske detaljer og farver i håret ✨
Materiale: Celluloseacetat
Type af klemme: Acetat-tænder
Mål: Længde: 7,1 cm · Bredde: 5,4 cm
Produceret i: Kina (i auditeret og kontrolleret fabrik)
Bemærk: Hver klemme er unik – farver og detaljer kan variere en smule

Beskrivelse

Coucou Suzette

Her finder du farverige, sjove og kitschede kreationer, så kan du opgradere både hårpynt, strømper og øreringe. Der er de skønneste farver, masser af blomster og masse af kæledyr, som både hunde og katte.

Specifikationer

Farve: Lyserød

Mærke: Coucou Suzette

Materiale: Acetat, Stål

Detaljer